Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wejdź! Szukamy Specjalnego Gościa | Podcast Metin2 |


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Już niedługo ukaże się drugi odcinek podcastu Metin2.

 

Cały team pragnie Was zaprosić do udziału w nim.

Jeżeli masz dużą wiedzę na temat gry, nie stresujesz się oraz masz powyżej 15 roku życia to napisz do nas!

 




Wzór.

- Imię.

- Wiek.

- Nick na forum.

- Link do profilu.

- Doświadczenie związane z grą.

- Doświadczenie związane z cheatami, hackami, bugami.

- Znać informacje ogólne.

- Kontakt [skype (obowiązkowy), gg, e-mail]

- Ma być jedno podanie na jedną osobę.




ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

- Imię.

Patryk

 

- Wiek.

17 w lipcu

 

- Nick na forum.

Patek

 

- Link do profilu.

http://www.mpcforum.pl/user/81328-patek/

 

- Doświadczenie związane z grą.

Moja kariera z metinem zaczęła się po tygodniu od wyjścia 1 serwera ;)

Na początku monastyr później grałem na paru serwach.

Największy lvl w metinie 74 monastyr ninja dagger.

 

 

- Doświadczenie związane z cheatami, hackami, bugami.

Pierwszy cheat jaki miałem to multihack od MarcoPolo.

Z cheatami , bugami , botam etc związany jestem od około

1,5 roku.Wcześniej wszystko osiągałem bez tego pomocy ;)

 

- Znać informacje ogólne.

Znam ;)

 

- Kontakt [skype (obowiązkowy), gg, e-mail]

skype : patrykxd111

gg: 7790629

e-mail : [email protected]

 

- Ma być jedno podanie na jedną osobę.

Jest ;)

 

edit:Prawie zapomniałem. W razie pytań prosze pisać na gg . Wtedy moge wejść na skypa aby pogadać

54585309939136444418.png

Opublikowano

Witam. - Również witam.

 

- Imię.

- Andrzej

 

- Wiek.

-18

 

- Nick na forum.

- andrzejt17

 

- Link do profilu.

[klik]

 

- Doświadczenie związane z grą.

- Spore. Grałem na 3 serwerach, ogólnie młucę w to już 2 lata (w tym ok roku przerwy). Mimo to moje doświadczenie jest spore. Moją największą postacią (nie ma się co chwalić) był 40 lv (Wbity, że tak powiem 'ręcznie') jednak usunąłem konto bo zauważyłem, że Metin2 mnie za bardzo pożera a zbliżała się szkoła, ostatni rok.

 

- Doświadczenie związane z cheatami, hackami, bugami.

Również niemałe, nie tylko z nich korzystam i testuje ale również modyfikuje.

 

- Znać informacje ogólne.

- Za ogólnie to powiedziane ale zakładam, ze znam ;)

 

- Kontakt [skype (obowiązkowy), gg, e-mail]

- Skype nie podam ze względu na natrętnych użyrkowników forum - podam na pw. gg: 5098697 mail [email protected] (również nie podam normalnego)

 

- Ma być jedno podanie na jedną osobę.

- Ma się rozumieć ;)

 

// Moim zdaniem nie tak to powinno wyglądać. Powinniście raczej sami wybrać z forum interesującą osobę :) Przecież czytacie posty to mniej więcej wiecie co w trawie piszczy. To tylko taka moja sugestia :)

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

- Imię.

Marcin

 

- Wiek.

15 :)

 

- Nick na forum.

2Onyl2

 

- Link do profilu.

http://www.mpcforum.pl/user/151575-2only2/

 

 

- Doświadczenie związane z grą.

Top lvl 71 :) 2 lata gry za mna

 

 

- Doświadczenie związane z cheatami, hackami, bugami.

Chyba kazdego chita uzywalem

 

- Znać informacje ogólne.

Znam

 

- Kontakt [skype (obowiązkowy), gg, e-mail]

skype : marcin11111181

gg: 11808396

e-mail : [email protected]

 

- Ma być jedno podanie na jedną osobę.

Noi jest xD

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

- Imię

Patryk

 

- Wiek

15

 

- Shizzka

 

- Link do profilu

http://www.mpcforum.pl/user/127904-shizzka/

 

- Doświadczenie związane z grą

Więc tak , zacząłem grę na serwerze POLAND ten serwer to taki beta test prawdziwej wersji PLa za dawnych czasów , moje osiągnięcia w metinie to Wojownik 75 Mental , 73Body,66 Szaman 65 Sura WP wiem , wiem nie ma się czym chwalic no ale traktuje to jako zabawe . Mam dużoo doświadczenia w tej grze ,miałem zaszczyt rozmawiać wielokrotnie na TS , VT z gwiazdami polskiej sceny metin2 m.in : Fubu , Xavi , woj97 ,Obsydian666,Dziadzina,Zderzak,Stalker,Jaskiereczka,SP4RT4N,DeeJay,Fr4Ns,DajItem czy też Inteligenty , miałem okazje być prywatnym buffem Ufia z Enduriona :)Z chęcią odpowiem na wszystkie zadane pytania .

 

- Doświadczenie związane z cheatami, hackami, bugami.

Testowałem ich wiele jednak , jestem na nie bardzo ostrożny ponieważ na tym i innych forach jest wiele złodzieji którzy wrzucają keyloggery :/

 

- Znać informacje ogólne.

Na temat gry czy forum ? :P

Gra 100% forum 60%

 

- Kontakt [skype (obowiązkowy), gg, e-mail]

Skype:jaskra5 , gg 4488075 e mail :[email protected]

 

ZAPRASZAM !!!

Opublikowano

Widzę ze sama elita pisze  :)

 

Powinniście sobie kogoś sami wybrać aktywnego w dziale a nie podania zbierać.

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

Widzę ze sama elita pisze :)

 

Powinniście sobie kogoś sami wybrać aktywnego w dziale a nie podania zbierać.

 

 

 

Nie wtrącajmy się, niech robią co uważają za słuszne. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

- Imię. - Jan, Jasiek

 

- Wiek. - 14 lat, to chyba się nie liczę? :/

 

- Nick na forum. - Narcredzik

 

- Link do profilu. - Klik

 

- Doświadczenie związane z grą. - 2,5 roku gry w Metin2PL, od pół roku również prywatne serwery.

 

- Doświadczenie związane z cheatami, hackami, bugami. - Cheaty jak cheaty. Wiem co do czego służy.

 

- Znać informacje ogólne. - Znam.

 

- Kontakt [skype (obowiązkowy), gg, e-mail] - skype: narcredzik, 7299841, [email protected]

 

- Ma być jedno podanie na jedną osobę. - Jedno.

 

 

Mój wiek nie siedzi w granicy, więc zrozumiem jeżeli zostanę odrzucony.

18706.png21939.png10610.jpg32282.gif25994.jpg30264.png

1 post ■ | 50 ■ | 100 ■ | 150 ■ | 200 ■ | 250 ■ | 300 ■ | 350 ■ 400 ■ | 450 ■ | 500 ■ | 550 ■ |                          ETAP 1 UKOŃCZONY

600 p. □ | 650 □ | 700 □ | 750 □ | 800 □ | 850 □ | 900 □ | 950 □ 1000 □ | 1050 □ | 1100 □ | 1150 □ |

Opublikowano

Witam.

 

Imię - Michał

 

Wiek - 17

 

Nick na Forum - Przepraszam

 

Link do profilu -

http://www.mpcforum.pl/user/156237-przepraszam/

Doświadczenie związane z grą :

Otóż Moja przygoda z Metinem2 zaczęła się około 1,5 r temu .

Gra mnie bardzo wciągnęła (aktualnie polski global znudził mi się) Ostatnio zbanowano mi Sure Bm 59 lv :(

Grałem na Monastyrze Szamanem Smokiem ale zakończyłem Kadencję na 42 lvl ... ,

następną i ostatnią moją postacią z największym moim lvl`em Był Wojownik Mental ,

Którym grałem na Monolicie s12 Dobry rok grałem tą postacią (81 lv ) .

Wbiłem 2 Skille na P i 1 skill na g1 po czym sprzedałem postać ponieważ miałem problemy w szkole o potrzebowałem kasy na rower ;].

Aktualnie nie gram już na PL .

 

Doświadczenie związane z Cheatami hackami Bugami - Korzystam .. Modyfikowanie nieee . Testuję Ciekawe . (czyste)

 

Znać informacje Ogólne - Najprawdopodobniej znam .

 

Kontakt Skype (Obowiązkowy) GG , E-mail :

GG: 22483959 - Często Niewidoczny

Skype:ambasador171 (niestety nie mam Mic`a awaria) Przepraszam za utrudnienia . Niewidoczny Lub mnie nie ma .

E-mail:[email protected]

 

Jedno podanie na jedną osobę : Jest

 

Pozdrawiam <3

 

Opublikowano

Teraz akurat mam 70 lvl na Kirianie i 66 i Rekord Hp 14k :D

@edit

Body juz 67 i 89% :D

Zaraz UPPP

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

kamezoswp

 

udzielasz się War Rock,

34 posty w dziale metin.

 

niestety nie

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

Więc tak, nie mam 15 lat, ale zapewne chodzi Wam o mutację, jeśli tak to ja jestem w trakcie więc podanie złożę :)

 

 

Imię. - Łukasz

 

Wiek. - W lipcu 13

 

Nick na forum. - RaZoRPL

 

Link do profilu.

http://www.mpcforum.pl/user/93202-razorpl/

 

Doświadczenie związane z grą. - W metin'a gram od 2008 roku, namówił mnie do tej gry znajomy. Jak każdy byłem wtedy noobkiem (jak każdy kto zaczynał grę oczywiście!). Mój najwyższy lvl nie jest powalający, wynosi on 42 ninja dagger (tylko 2 lvl wyexpione w pt, może 3, ale nie więcej). Skille Zasadzka M5 (60 ku, ale PL, to nie ma się co dziwić), Wirujący M4 (40-50 ku, coś koło tego). Moje osobiste zdanie - ludzie w metku byli lepsi te 2 lata temu, niż teraz. Nie było osób podszywających się ,wszystko się sobie pożyczało etc. Gracze byli po prostu uprzejmiejsi, teraz nie wiele już takich zostało. Przerzuciłem się na privy pod koniec wakacji 2009. Był to priv sfyt2. Potem grałem na zzyt2 po becie, według mnie był to jeden z najlepszych privów na jakich grałem. Nie chcę się chwalić, ale postać była "kombajnem" do pvp. Ostatnio edycja klienta(Tu podziękuję napkowi, za jasny i przejrzysty tutek oraz zullerowi, narcredzikowi i całemu teamowi projektu Dark Engine, za pomoc i dokładniejsze wyjaśnienie edycji), ale to inna bajka.

 

Doświadczenie związane z cheatami, hackami, bugami. - Wiem tyle co na forum, testuję, czasami używam. Bugi używam na privach, działające bywa, że na PL.

 

Znać informacje ogólne. - Nie wiem o jakie tu chodzi, ale jeśli chodzi o regulamin itd. to owszem, znam.

 

Kontakt [skype (obowiązkowy), gg, e-mail] - Najchętniej podał bym na pw, tam podam GG osobom z teamu, nie lubię spamu na gg, wątpię czy ktoś go lubi. Ale skoro sytuacja wymaga.

GG: 6788533

Skype: lukinfs11

E-mail: Nie używam, jedynie do rejestracji.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

RaZoRPL

Opublikowano

Mam propozycję. Jeśli zainteresuje was kilka osób i nie będziecie mogli się zdecydować kogo zaprosicie to zróbcie ankietę, niech forumowicze ocenią :D

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Dobry pomysł, tylko nie dawajcie wszystkich z podań, bo zrobią multi i na siebie głosować będą. W ankiecie max 3 osoby.

Opublikowano

Imię:

Adrian

 

Wiek:

16 :)

 

Nick na forum:

Kronk

 

Link do profilu:

http://www.mpcforum.pl/user/124222-kronk/

 

Doświadczenie związane z grą.

2 lata gry za mną :)

 

Doświadczenie związane z cheatami, hackami, bugami.

Ogromne

 

Znać informacje ogólne.

No ba ;)

 

Kontakt:

 

Po kolei :

Skype : Kronk1232

GG: 3532276

E-Mail : [email protected]

Opublikowano

Kiedy dowiemy sie kto bedzie w podcascie ? xD

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...